Podrobnosti o nemovitosti 

APARTMÁN  ALCAZARES LOS  (MURCIA)  349.900 €

Ref. LAPC2ABEL NA PRODEJ 349.900 € - APARTMÁN
106 m2 zastavená plocha  2 ş s výtahem 3 ložnice2 Koupelny1 x
Plně Zařízený Turistický Apartmán Přizpůsobený Pro Osoby s Omezenou Mobilitou s Garantovaným Příjmem z Pronájmu v Los Alcázares, Murcia - K nastěhování!

Hledáte nemovitost na klíč ve Španělsku, která kombinuje soukromé užívání s bezstarostným příjmem z pronájmu Tento nový turistický apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, plně přizpůsobený pro osoby s omezenou mobilitou, v Los Alcázares, Murcia představuje vzácnou příležitost investovat do vysoce žádaného, přístupného pronájmu v jedné z nejatraktivnějších oblastí Costa Cálida.

Apartmán se nachází ve druhém patře moderního čtyřpatrového domu s výtahem a je součástí oficiálně registrovaného komplexu turistických apartmánů. Vlastníci mohou byt využívat až čtyři měsíce v roce, zatímco profesionální správcovská firma se postará o pronájem po zbytek roku, což zajišťuje pohodlný a bezpečný investiční model.

Byt je plně dokončen a zařízen, včetně elektrospotřebičů, kuchyňského vybavení, ložního prádla a závěsů. Byl navržen s důrazem na přístupnost, s bezbariérovým přístupem, upraveným půdorysem a snadnou pohyblivostí ve všech místnostech   klíčová výhoda na trhu s krátkodobými pronájmy, kde je nabídka přístupných ubytování omezená a velmi žádaná. Komfort je zajištěn po celý rok díky klimatizaci s rozvodem vzduchu, podlahovému topení v koupelnách, aerotermálnímu systému ohřevu vody a vysoce kvalitním PVC oknům s dvojitým zasklením a elektrickými žaluziemi.

Rezidenti a hosté mohou využívat prostornou společnou terasu s bazénem se slanou vodou, venkovní sprchu a WC, pohodlně přístupnou výtahem. Budova disponuje také videotelefonem, elektronickými zámky a kvalitní akustickou a tepelnou izolací, která zajišťuje komfort a bezpečí.

Nachází se v Los Alcázares, v blízkosti Mar Menor, pláží, služeb a volnočasových aktivit, tento apartmán oslovuje širší cílovou skupinu, včetně rodin, seniorů a cestovatelů hledajících přístupné ubytování. Ideální volba pro investory hledající bezpečnou, inkluzivní investici s vysokým potenciálem pronájmu.

Speciální nabídka - plně zařízené turistické apartmány, připravené k pronájmu od prvního dne.

Nemovitosti, které kombinují přístupnost a výnosnost, jsou stále vzácnější.
Kontaktujte ještě dnes Grupo Platinum Estates na +34 950 466 112, a získejte informace o dostupnosti, půdorysech a projekci příjmů z pronájmu, nebo si domluvte prohlídku. Vaše investice ve Španělsku začíná zde.

Žádost o informace

Uvedte kolik je soucet   7+2=
Grupo Platinum Estates
Zavolejte nám na telefon
0034950466112
inmobiliaria San Juan de los Terreros

Situacní mapa (aprox)

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  ALCAZARES LOS3  2  395.000 €
  ALCAZARES LOS3  2  389.000 €
  ALCAZARES LOS3  2  369.900 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?


.
Desarrollado con InmogestionCRM – CRM inmobiliario profesional