Eigendomsdetails 

TWEEGEZINSWONING  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA)  260.000 €

Ref. SJPDL1011CP VERKOOP 260.000 € - TWEEGEZINSWONING
106 m2 gebouwd  3 Slaapkamers2 Badkamers1 x
Fantastisch huis met toegang tot het gemeenschappelijke zwembad en de tuinen in Fase 1 van Calas del Pinar, San Juan de los Terreros. Met een oppervlakte van 106 m² biedt de woning 3 slaapkamers en 2 badkamers, en een zeer fijne afwerking. Plan vandaag nog uw bezoek via +34 950 46 61 12. (Wij rekenen geen commissie bovenop de prijs voor de koper).

U bereikt de woning via een rustige straat. Een afgesloten perceel met een half overdekte veranda met zonnescherm. Een ruime betegelde tuin met veel parkeergelegenheid op eigen terrein en toegang tot de zijgarage. In veel woningen is deze ruimte slim benut voor een klein privézwembad, een buitenkeuken met barbecuegedeelte of zelfs een grote carport voor meerdere auto s.

Het interieur beschikt over een lichte en ruime woon-eetkamer, ingericht met een L-vormige sofa en eettafel. Vervolgens de hoofdbadkamer op de begane grond, uitgerust met een inloopdouche. De keuken is ruim en voorzien van apparatuur, en staat in verbinding met de achterpatio, vanwaar u toegang heeft tot de patio en de grote garage. Vanuit de patio kunt u ook direct naar de gemeenschappelijke tuinen met het zwembad.

Op de eerste verdieping bevindt zich de hoofdslaapkamer met grote ingebouwde kasten en een eigen privéterras, met uitzicht over de omgeving en de zee in de verte. Verder een tweede complete badkamer met ligbad en een gastenslaapkamer, eveneens voorzien van een ingebouwde kast. Deze verdieping biedt bovendien nog een terras met uitzicht op het zwembad aan de achterzijde. Tenslotte is er op de bovenste etage een ruim solarium met aangenaam uitzicht over de omgeving. De woning wordt gemeubileerd verkocht en is instapklaar. De terrassen en het solarium creëren extra buitenruimtes voor diverse doeleinden.

Gelegen in een strategische omgeving, zeer dicht bij alle voorzieningen, supermarkten, parken en stranden, wat het dagelijks leven en vrije tijd zeer comfortabel maakt. Dankzij de goede bereikbaarheid per weg is deze woning ideaal om permanent te wonen of voor vakanties, met alle voorzieningen binnen handbereik.

San Juan de los Terreros is het hele jaar geopend, met een prachtige kustlijn, rijke geschiedenis en gemakkelijke toegang tot scholen, een medisch centrum, restaurants en winkels. Gelegen in de provincie Almería, met meer zonuren dan waar ook in Europa en een van de hoogste gemiddelde jaartemperaturen. Met 2 luchthavens op minder dan 50 minuten (Murcia Corvera en Almería), en Alicante, Málaga en Granada wat verder weg, is Almería perfect gelegen om te reizen. Overweegt u om hierheen te verhuizen, dan kan Grupo Platinum Estates u voorzien van essentiële informatie over woningtypes, scholen en restaurants. Bel ons vandaag nog via +34 950 46 61 12.

Blauwe vlag-stranden, evenals veilige baaien voor gezinnen en mensen met beperkte mobiliteit. Aguilón Golf ligt slechts 3 km van het centrum, terwijl Desert Springs, Marina de la Torre en Valle del Este Golf ook in de buurt zijn. Goed verbonden met weg- en spoorwegnetwerken. Tot slot herbergt de stad de beroemde Geode van Pulpí, de grootste van Europa en de enige die u kunt bezoeken.

Informatie aanvragen

Specificeer hoeveel u toevoegt (slechts 1 keer)  1+7=
Grupo Platinum Estates
Bel ons op
0034950466112
inmobiliaria San Juan de los Terreros

Mapa de situación (aprox)

Energielabel

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 año
Emisiones kg CO2 /m2 año
EN TRÁMITE

Vergelijkbare eigenschappen


.