Grupo Platinum Estates presenteert deze prachtige luxe villa in het emblematische stadje Cela, op de beste locatie in de Almanzora Vallei. We betreden de begane grond via een veranda die ons naar de voordeur leidt. Hier hebben we een grote hal, die ons naar rechts leidt naar een ruime eetkamer en badkamer met douche en naar links naar de keuken en bijkeuken. Aan het einde van de gang vinden we een prachtige woonkamer en 2 slaapkamers.
Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers, waarvan een en suite, en een grote zolder, die gemakkelijk kan worden verbouwd tot 3 slaapkamers en een terras. Deze verdieping is omgeven door prachtige terrassen en veranda's.
De tweede verdieping heeft een grote gang, 4 zolderslaapkamers, een badkamer en een terras; met grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht in alle kamers.
Deze villa biedt voldoende ruimte voor een groot gezin. Het voldoet ook aan alle eisen om te worden gebruikt als landelijk huis voor toeristische verhuur. De villa heeft een totale bebouwde oppervlakte van 560m2 omringd door prachtige veranda's en terrassen. De grootte van het perceel is indrukwekkend met 1.964 m² die veel buitenruimte biedt voor ontspanning en recreatie. Het privézwembad en de tuin vormen een oase van rust, privé en onafhankelijk, perfect om te genieten van het warme mediterrane klimaat. Binnen in de villa vind je een verscheidenheid aan luxe toevoegingen, functies en voorzieningen. Volledig ingerichte keuken met topapparatuur. Bijkeuken en wasruimte bieden gemak en functionaliteit. Voor degenen die op zoek zijn naar ontspanning en welzijn, bieden de ruime eetkamer en de grote aparte lounge de nodige voorwaarden, evenals voor het hosten en genieten van elk evenement. De villa heeft ook een privéterras, waar je kunt genieten van een panoramisch uitzicht op de bergen en de hele vallei. Een privégarage garandeert een veilige parkeerplaats voor uw voertuigen. Het hele huis is omheind met muren en heeft 2 toegangspoorten, een bij de hoofdingang en een aan de achterkant, omdat het huis toegankelijk is vanaf 2 verschillende straten. De villa is gunstig gelegen, op 250 meter van de natuurlijke bron van Cela en dicht bij alle basisvoorzieningen. Het ligt in een zeer rustige omgeving, met spectaculair uitzicht, uitstekende toegang en ruime parkeergelegenheid.
Met thermo-medicinaal water en gelegen in de stad Cela, die tussen de dorpen Tíjola en Lúcar ligt, is de bron openbaar en gratis. De temperatuur van het water in deze bron is constant en wordt het hele jaar door boven de 25ºc gehouden, waardoor het ideaal is om te baden, om te gebruiken als rustplaats, om te zwemmen in sportplan vanwege de afmetingen 50x50 meter en om aangename dagen door te brengen met familie of vrienden, omdat het groene gebieden heeft voor rust en ontspanning. In de omgeving vind je bars en restaurants waar je je kunt opladen door te genieten van de rijke gastronomie van de Almanzora-vallei.
De woning is volledig afgewerkt, zonder alle extra's zoals tuin, zwembad, meubels of elektrische apparaten.
Zoals het object er nu bij staat, is de prijs € 699.900.
De prijs van het complete object, zoals het op de foto's staat, is 999.900 €.