Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  PURIAS  (MURCIA) 256.000 €

Ref. LCPDP14ALM2 

NA PRODEJ 256.000 € - CHATA/CHALUPA
155 m2 zastavená plocha  3 ložnice2 Koupelny
Vítejte ve výjimečném projektu samostatně stojících vil s velkými pozemky ve strategické enklávě na jihovýchodě Španělska, která spojuje klid venkova s blízkostí moře a města, stejně jako s hlavními službami a dobrou silniční komunikací s hlavními letišti. Relaxace a klid začínají již od příjezdu do vašeho domu.
Je to ideální místo pro venkovní obytné prostory, včetně možnosti vytvořit si vlastní bazén a zřídit si zahradu podle svých představ. Samostatně stojící vilu se 4 ložnicemi a 3 koupelnami lze přizpůsobit potřebám každé rodiny. Klíčem k tomuto domu je světlo a otevřenost všech jeho prostor směrem ven. Dům je rozdělen do dvou podlaží, která dokonale oddělují život denní a noční části. Verandy, balkony a terasy a četná okna zaplavují dům světlem a čerstvým vzduchem a jsou zcela exteriérové ve všech jeho místnostech. Kromě světla je důležitý také prostor, který je velmi dobře využit, minimalizují se průchody a myslí se na úložné prostory, ve všech ložnicích jsou vestavěné skříně.

Obytné části dominuje prostorný obývací pokoj, plně propojený s exteriérem prostřednictvím velkých oken s přímým vstupem na terasu. Kuchyň vede do jídelny přes servírovací poklop, je dokonale začleněna do každodenního života, je světlá a má nesmírně praktický prostor, který si můžete zařídit podle svých představ. Tuto část doplňuje ložnice s manželskou postelí, která je ideální i pro pracovnu, vedle ní je kompletní koupelna s velkým oknem do exteriéru.
Schodiště vede do horního patra se třemi dvoulůžkovými pokoji. V tomto horním patře se nachází také terasa se soláriem, která je ideální pro vychutnávání čerstvého vzduchu a výhledů do okolí. Hlavní ložnice s kompletní koupelnou. Třetí kompletní koupelna pro využití celou rodinou.
Náš poprodejní tým je vám k dispozici, aby vám pomohl proměnit tento úžasný dům v domov, takže se stačí jen nastěhovat. Zavolejte nám nyní na 950466112. 
Město Lorca se nachází v regionu Murcia na jihovýchodě Španělska a představuje historický a kulturní poklad, který uchvátí každého, kdo má tu čest ho navštívit. Lorca, známá jako Město slunce díky svému výjimečnému středomořskému klimatu, nabízí jedinečnou kombinaci architektonického dědictví, hluboce zakořeněných tradic a přívětivé atmosféry, které z ní činí nezapomenutelnou turistickou destinaci. Zavolejte nám a domluvte si návštěvu na 950466112.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  PURIAS3  3  240.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?