Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  CELA  (ALMERÍA) 999.900 €

Ref. CEPD1VDA 

NA PRODEJ 999.900 € - CHATA/CHALUPA
560 m2 zastavená plocha  9 ložnice4 Koupelny1 x
Grupo Platinum Estates představuje tuto úžasnou luxusní vilu, která se nachází v symbolickém městečku Cela, na nejlepším místě v údolí Almanzora. Do přízemí se dostaneme přes verandu, která nás zavede ke vstupním dveřím. Zde se nachází velká chodba, která nás vede vpravo do prostorné jídelny a koupelny se sprchovým koutem a vlevo do kuchyně a spíže. Na konci chodby najdeme nádherný obývací pokoj a 2 ložnice.
V prvním patře jsou 4 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu, a velké podkroví, které lze snadno přestavět na 3 ložnice a terasu. Toto patro je obklopeno nádhernými terasami a verandami.
Druhé patro má velkou chodbu, 4 podkrovní ložnice, koupelnu a terasu; s velkými okny, která umožňují dostatek přirozeného světla ve všech místnostech.
Tato vila nabízí dostatek prostoru pro velkou rodinu. Splňuje také všechny požadavky pro využití jako venkovský dům k turistickému pronájmu. Vila má celkovou zastavěnou plochu 560 m2 obklopenou nádhernými verandami a terasami. Velikost pozemku je impozantní, 1 964 m˛ nabízí dostatek venkovního prostoru pro relaxaci a odpočinek. Soukromý bazén a zahrada tvoří oázu klidu, soukromou a nezávislou, ideální pro užívání teplého středomořského klimatu. Uvnitř vily najdete řadu luxusních doplňků, funkcí a vybavení. Plně vybavená kuchyň se špičkovými spotřebiči. Technická místnost a prádelna poskytují pohodlí a funkčnost. Pro ty, kteří hledají relaxaci a pohodu, poskytuje prostorná jídelna a velký samostatný obývací pokoj potřebné podmínky, stejně jako pro pořádání a užívání si jakékoli akce. Vila má také soukromou terasu, odkud si můžete vychutnat panoramatický výhled na hory a celé údolí. Soukromá garáž, která zaručuje bezpečné parkování pro vaše vozidla. Celá nemovitost je obehnána obvodovými zdmi a má 2 přístupové brány, jednu u hlavního vchodu a druhou v zadní části, protože k nemovitosti se dá dostat ze 2 různých ulic. Vila má výhodnou polohu, 250 metrů od přírodního pramene Cela a v blízkosti všech základních služeb. Nachází se ve velmi klidné oblasti, s nádherným výhledem, výborným přístupem a dostatečnou parkovací plochou.

Pramen s termální léčivou vodou, který se nachází v městečku Cela, jež leží mezi vesnicemi Tíjola a Lúcar, je veřejný a bezplatný. Teplota vody v tomto prameni je stálá a celoročně se udržuje nad 25 şc, je ideální ke koupání, k využití jako odpočinkové místo, ke sportovnímu plavání v plánu pro jeho rozměry 50x50 metrů a ke strávení příjemných dnů s rodinou nebo přáteli, protože má zelené plochy pro odpočinek a relaxaci. V okolí se nacházejí bary a restaurace, kde můžete načerpat síly a ochutnat bohatou gastronomii údolí Almanzora.
Nemovitost je kompletně dokončena, bez všech doplňků, jako je zahrada, bazén, nábytek nebo elektrické spotřebiče.
V současné podobě nemovitosti je její cena 699 900 €.
Cena kompletní nemovitosti, jak je vidět na fotografiích, je 999 900 €.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE