Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  POZO DEL ESPARTO  (ALMERÍA) 320.000 €

Ref. PZPD321MV 

NA PRODEJ 320.000 € - CHATA/CHALUPA
114 m2 zastavená plocha  3 ložnice2 Koupelny1 x
Vila s vlastním bazénem 50 metrů od pláže!

Platinum Estates Group představuje tento projekt pěti krásných vil se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, s vlastním bazénem a parkovištěm na pozemku vzdáleném pouhých 50 metrů od moře. Zavolejte nyní a vyžádejte si více informací na čísle +34 950 46 61 12.

Nemovitost má 130 m2 zastavěné plochy, rozdělené do světlého obývacího pokoje s jídelnou, spojeného s otevřenou stylovou kuchyní, koupelnou a ložnicí v přízemí a dvěma ložnicemi a další koupelnou v prvním patře. Ložnice v prvním patře mají každá přístup na vlastní terasu (8 a 15 m2). Co se týče venkovního prostoru, nemovitost má bazén, krytou verandu přístupnou z obývacího pokoje, kde si můžete užívat venkovní posezení, a parkovací plochu pro vaše vozidlo. V domě je možnost vybudování suterénu za uzavřenou cenu 360 000 €. Pro více informací a prohlídku nemovitosti nám nezávazně volejte na tel.: +34 950 34 46 61 12!

Tento projekt, který je již v realizaci, vám nabízí možnost mít dům svých snů u moře v klidné a exkluzivní oblasti na pobřeží Almerie.

Bydlení v Pozo del Esparto je obohacující zážitek plný výhod. Toto okouzlující pobřežní městečko nabízí svým obyvatelům možnost užívat si krásných pláží a výjimečného přírodního prostředí. Klid a uvolněné životní tempo vám navíc umožní uniknout před stresem velkoměsta, zatímco přívětivá komunita vytváří úzkou rodinnou atmosféru. Nesmíme zapomenout zmínit ani vynikající místní gastronomii, zejména vynikající pokrmy z mořských plodů a čerstvých ryb, které si můžete vychutnat v místních restauracích. Bydlet v Pozo del Esparto zkrátka znamená ponořit se do idylického prostředí, obklopeného přírodními krásami a klidným a přívětivým životním stylem.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  POZO DEL ESPARTO3  2  360.000 €
  POZO DEL ESPARTO3  2  320.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?