Podrobnosti o nemovitosti 

APARTMÁN  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 175.000 €

Ref. SJPDF721BNMDP 

NA PRODEJ 175.000 € - APARTMÁN
78 m2 zastavená plocha  s výtahem 2 ložnice1 Koupelny1 x
Neuvěřitelná příležitost ke koupi luxusního přízemního bytu se 2 ložnicemi, velkou slunnou terasou a zahradou za ní, který se nachází v oblíbené urbanizaci Mar de Pulpi s úžasným bazénem a zahradou. Pocit prostoru se dostaví okamžitě po vstupu do tohoto luxusního bytu. Plně vybavená moderní kuchyň v americkém stylu s velmi užitečným technickým prostorem. Prostorný obývací pokoj a jídelna, ze kterých se vychází na prostornou soukromou terasu s dostatkem místa na opalování a stolování. Zahrada, kterou si můžete přizpůsobit podle svého vkusu a vytvořit si tak svůj ráj. Odtud máte krásný výhled do zeleně, na bazény, promenády, hory nebo na moře, v závislosti na aktuální orientaci vámi vybrané nemovitosti. Ložnice mají vestavěné skříně, televizi a internetovou instalaci. V koupelně je velký sprchový kout. V ceně je zahrnuta předinstalace klimatizace, podzemní nebo hlídané parkoviště. 

Urbanizace má 4 bazény, 2 pro dospělé a 2 pro děti, vířivky, hřiště, hřiště na petanque a je v pěší vzdálenosti od promenády s tělocvičnou, nákupního centra, barů restaurací a samozřejmě nádherných pláží San Juan de Los Terreros. Kupujte s důvěrou, s agenty Grupo Platinum Estates za stejnou cenu jako stavitel, a získejte dvojnásobek služeb. Specializace na mezinárodní finance a nemovitosti, tým profesionálů s vášní pro tuto profesi. V Platinum Estates Group děláme pro své klienty maximum a naším cílem je najít pro vás dokonalou nemovitost. S našimi klienty budujeme důvěrnou komunikaci a nabízíme profesionalitu, znalosti a odhodlání vás podpořit. Vždy budeme mluvit vaším jazykem. Zavolejte na 950466112. 

Mar de Pulpi, ležící mezi Středozemním mořem a pohořím Sierra Aguilón, skrytý klenot. Nachází se v druhé linii u moře, kousek od centra města s veškerou občanskou vybaveností a kousek od oceňovaného golfového hřiště Mundo Aguilon a světoznámé Geody, největší přírodní geody v Evropě. Bezpečná urbanizace pro celou rodinu se snadným přístupem pro osoby se sníženou pohyblivostí. Oblast má krásné mikroklima, místo, kde slunce svítí téměř po celý rok, s dobrými teplotami, úžasnou krajinou, horami kontrastujícími se zelenými poli a písečnými plážemi. Celoročně otevřené San Juan de Los Terreros má zařízení, která pokrývají všechny základní každodenní potřeby, včetně lékařského střediska a lékárny, četných barů a chiringuitos na pláži, chiringuitos, obchodního centra, které nabízí, bary, restaurace, obchody, supermarkety a tělocvičny, A konečně, kousek odtud jsou větší města Pulpi a také Aguilas, s různými nákupními centry a řadou služeb spojených s mnohem větším městem je kousek. Vlaky jezdí v místě, takže oblast je dostupná pro všechny bez nutnosti používat auto. 1 hodina od letiště Almeria, 50 minut od regionálního letiště Murcia (Corvera) a hodinu a půl od Alicante. Dálnice navíc vede přímo do Cartageny a La Manga del Mar Menor.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
37
7

podobné vlastnosti

  SAN JUAN DE LOS TERREROS2  1  200.000 €
  SAN JUAN DE LOS TERREROS2  1  198.000 €
  SAN JUAN DE LOS TERREROS2  2  195.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?