Podrobnosti o nemovitosti 

PENTHOUSE  VERA-PLAYA  (ALMERÍA) 198.800 €

Ref. VRK3I3CNV 

NA PRODEJ 198.800 € - PENTHOUSE
84 m2 zastavená plocha  s výtahem 2 ložnice2 Koupelny1 x
EXKLUZIVNÍ PENTHOUSE APARTMÁN SE 2 LOŽNICEMI V ALTOS DE NUEVO VERA 

Grupo Platinum Estates představuje tento fantastický penthouse apartmán se soláriem, který je v současné době v rekonstrukci*, bude předán kompletně dokončený a zařízený, připravený k nastěhování. Kvality a povrchové úpravy budou podobné jako na přiložených fotografiích, přičemž se změní podle skutečné dispozice nemovitosti. V závislosti na skladových zásobách může dojít ke změnám v designu a barvě nábytku. Zavolejte Grupo Platinum Estates a domluvte si prohlídku +34950466112!

Velmi světlá a útulná nemovitost o zastavěné ploše 84 m˛ se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a báječným soláriem o rozloze 70 m2. 

Při reformě byl zvolen koncept otevřených prostor, kdy se spojila kuchyň, obývací pokoj a jídelna bez stěn, v uspořádání, které dává vzniknout společnému obytnému prostoru, v němž prostor volně plyne a vytváří velké, prostorné a dobře prosvětlené místo. Otevřený půdorys má velký vliv na způsob, jakým rodiny využívají prostor a vzájemně komunikují ve svých domovech.

Objekt se nachází v nejvyšším patře obráceném ke dvěma fasádám, takže ve všech místnostech je zajištěno venkovní větrání. Všechny ložnice mají vestavěné skříně a předinstalovanou klimatizaci a topení. K dispozici je vlastní parkovací místo a velký úložný prostor o rozloze 9 m2. 
Navíc má díky své mimořádné poloze nádherný výhled vpředu na bazénovou část urbanizace a na moře; a vzadu na idylickou dvojici Salar de los Canos,
Nemovitost se nachází v rezidenční čtvrti Altos de Nuevo Vera, která je vzdálena pouhých 500 m od fantastických pláží města Vera. Urbanizace má tři velké společné bazény a četné zahrady. 

Z rezidenční čtvrti se můžete pěšky vydat na velkolepé pláže Vera a užívat si četné plážové bary a restaurace, které ji obklopují, aniž byste potřebovali auto. Je to také jen pár minut od Garruchy a Vera Pueblo, kde máte k dispozici všechny potřebné služby, jako je zdravotní středisko, školy, banky, supermarkety, sportovní centra a další potřebné služby nebo malebné vesničky jako Villaricos nebo Mojácar. Od letiště v Almerii je to 90 km a od letiště v Alicante 200 km. Zavolejte Grupo Platinum Estates a domluvte si prohlídku +34950466112!

*Předpokládaný termín dokončení reformy je 2. polovina dubna 2024.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
27,58
152,07