Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  AGUILAS  (MURCIA) 425.000 €

Ref. AGPC5VLEV 

NA PRODEJ 425.000 € - CHATA/CHALUPA
117 m2 zastavená plocha  3 ložnice2 Koupelny1 x
Představujeme vám luxusní svatostánek uhnízděný v malebném pobřežním městečku Águilas v Murcii, kde každý detail ztělesňuje eleganci a sofistikovanost. Tato pečlivě zpracovaná vila, která má být předána v červnu 2026, slibuje ztělesnění moderního bydlení se svým dokonalým designem a privilegovanou polohou.

Tato úžasná nemovitost se může pochlubit třemi prostornými ložnicemi a dvěma nádherně vybavenými koupelnami, které nabízejí útočiště pohodlí a klidu. Vyjděte ven a objevte okouzlující zahradní oázu, která je ideální pro stolování pod širým nebem nebo jednoduše vyhřívané na středomořském slunci. Vystoupejte do rozsáhlého solária, kde na vás čekají panoramatické výhledy na azurové moře a členité pobřeží, poskytující idylické prostředí pro relaxaci a zábavu.

Pohodlí se snoubí s luxusem se zahrnutím soukromé garáže a šumivého bazénu, který zve obyvatele, aby si dopřáli maximální volnočasový zážitek. Tato vila se nachází pouhých 800 metrů od nedotčených pláží, pulzujícího centra města a proslulé koncertní síně a nabízí jedinečný přístup k nejvyhledávanějším atrakcím města Águilas.

Obyvatelé se navíc ocitnou jen pár kroků od rušného obchodního centra s rozmanitou řadou supermarketů, restaurací, barů a kin, což zajistí, že budou bez námahy splněny všechny potřeby a přání.

Buďte mezi prvními, kdo odhalí veškeré luxusní vybavení a funkce, které tato vila nabízí. Kontaktujte nás ještě dnes na čísle +34 950 466 112 pro více informací a zajistěte si své místo v této exkluzivní enklávě vytříbeného bydlení. Vklad pouhých 5 000 EUR, který vám umožní realizovat a přizpůsobit váš sen.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  AGUILAS3  2  485.000 €
  AGUILAS3  2  412.000 €
  AGUILAS3  2  378.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?

Envíanos