Podrobnosti o nemovitosti 

PENTHOUSE  AGUILAS  (MURCIA) 285.000 €

Ref. AGPC411ALEV 

NA PRODEJ 285.000 € - PENTHOUSE
82 m2 zastavená plocha  2 ş s výtahem 2 ložnice2 Koupelny1 x
Představujeme jedinečnou příležitost zažít luxusní bydlení v srdci Águilas, Murcia - úžasný podkrovní byt s plánovaným dodáním v červnu 2026. Tato rezidence na míru nabízí bezkonkurenční spojení sofistikovanosti, pohodlí a pohodlí. Je zde postaveno pouze 36 nemovitostí.

Tento pečlivě navržený byt se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami slibuje prostorné a elegantní interiéry přizpůsobené požadavkům moderního bydlení. Vyjděte ven na terasu, kde na vás čekají dechberoucí výhledy na okolní krajinu, která nabízí dokonalé prostředí pro relaxaci nebo zábavu hostů. Pohodlí je prvořadé s podzemním parkovacím stáním v ceně, doplněné o sklad pro další služby. Obyvatelé budou mít také přístup do společného bazénu, který poskytuje oázu klidu uprostřed rušného města.

Tato nemovitost se nachází na privilegovaném místě, pouhých 800 metrů od sluncem políbených pláží Águilas, stejně jako pulzujícího centra města a proslulé koncertní síně. Navíc je to jen pár kroků od rušného obchodního centra s rozmanitou řadou supermarketů, restaurací, barů a kin, což zajišťuje, že všechny potřeby jsou na dosah ruky.

Buďte mezi prvními, kdo odhalí veškeré luxusní vybavení a funkce, které tento byt nabízí. Kontaktujte nás ještě dnes na čísle +34 950 466 112 pro více informací a zajistěte si své místo v této exkluzivní enklávě vytříbeného bydlení. Vklad pouhých 5 000 EUR, který vám umožní realizovat a přizpůsobit váš sen.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  AGUILAS2  2  298.000 €
  AGUILAS2  2  285.000 €
  AGUILAS2  2  255.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?