Podrobnosti o nemovitosti 

APARTMÁN  GARRUCHA  (ALMERÍA) 180.000 €

Ref. GPD226CMBA 

NA PRODEJ 180.000 € - APARTMÁN
107 m2 zastavená plocha  s výtahem 3 ložnice2 Koupelny
Grupo Platinum Estates, váš důvěryhodný realitní makléř, vám představuje tento byt v privilegované poloze, pouhých 50 metrů od pláže.Tento vysněný byt je vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat života na pobřeží Středozemního moře. Nachází se v krásném pobřežním městečku Garrucha a je jedním z pouhých dvou přízemních bytů, které jsou k dispozici v této čtyřpatrové budově s celkem 16 byty. Přijďte se podívat na svůj nový domov s Grupo Platinum Estates a zavolejte nyní na telefonní číslo +34 950 46 61 12.

Tento moderní byt se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a 1 toaletou, z nichž dvě mají vlastní koupelnu, se nachází v privilegované lokalitě jen dvě minuty od pláže. Tato atraktivní nemovitost s obytnou plochou 107 m2 má vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat života na pobřeží Středozemního moře. Přes světlou verandu vstoupíme do prostorného obývacího pokoje s jídelnou, který navazuje na otevřenou kuchyň. Kuchyň zatím není vybavena, takže si ji můžete navrhnout podle vlastního vkusu. Náš tým vám poradí s různými možnostmi, měli byste počítat s dodatečnými náklady na kuchyň ve výši přibližně 4000 €. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a velmi užitečnou šatnu. Tato a další ložnice mají výhled do dvora, třetí ložnice má vlastní toaletu. Dveřmi z ložnice se dostanete do úložných prostor, pokud si je zakoupíte. Tato nemovitost je perfektním domovem a ideální investicí. Rezervujte si nemovitost se zálohou ve výši 10 % ceny, stáhněte ji z trhu a začněte se osobně rozhodovat, aby se stala vaším vlastním domovem.

Tato lokalita se nachází v Garrucha v Almerii, jen pár metrů od pláže, má skvělý poměr ceny a kvality a může se pochlubit širokou občanskou vybaveností, restauracemi, supermarkety a neuvěřitelnými výhledy jen pár minut od hotelu. Tato budova je navržena tak, aby nabízela výjimečné bydlení s výhledem na moře a promyšleným uspořádáním. Blízkost pláží a přírodních zajímavostí z ní navíc činí ideální místo, kde si můžete užívat krásy okolí.

Nenechte si ujít příležitost dozvědět se více, zavolejte nyní našemu týmu Grupo Platinum Estates na telefonní číslo +34 950 46 61 12 a objevte svůj nový domov u moře.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE