Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  SAN PEDRO DEL PINATAR  (MURCIA) 329.000 €

Ref. SPPD8PG 

NA PRODEJ 329.000 € - CHATA/CHALUPA
107 m2 zastavená plocha  3 ložnice2 Koupelny1 x
Grupo Platinum Estates představuje exkluzivní luxusní komplex s 8 řadovými domy ve druhé fázi, z nichž každý má vlastní bazén a parkovací místo. Tyto domy mají různé terasy a velká solária, která vybízejí k celoročnímu slunění. Tyto rezidence se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a šatnou v hlavním apartmá jsou navrženy na dvou úrovních a s působivým soláriem v nejvyšším patře a prezentují moderní styl a otevřený koncept, který hladce integruje plně vybavenou kuchyň s prostorným obývacím pokojem a jídelnou. Rezervujte si prohlídku na čísle +34 950 46 61 12

Užijte si dokonalý luxus v tomto komplexu. Každý městský dům vyzařuje sofistikovanost a funkčnost, přičemž pečlivá pozornost věnovaná detailům je patrná v každém koutě. Vstupte do světlých a vzdušných prostor, které se hladce prolínají a vytvářejí atmosféru moderní elegance. Kuchyně, plně vybavená špičkovými spotřebiči, je srdcem domu a plynule se prolíná s útulným obývacím pokojem s jídelnou, který je ideální pro zábavu nebo trávení příjemných večerů. Vydejte se do patra a objevte ráj ložnic, včetně hlavního apartmá s hýřivou šatnou. Venkovní prostory, od soukromého bazénu s LED osvětlením až po rozlehlé solárium, slibují jedinečné chvíle odpočinku a omlazení.

Tento komplex se nachází v San Pedro del Pinatar v Murcii a představuje centrum komfortu obklopené množstvím služeb a sportovních zařízení. Blízkost několika golfových hřišť a pouhých 30 minut jízdy od letiště Murcia umocňují dostupnost této vynikající lokality. Navíc vzdálenost pouhých 2,5 km od pobřeží Mar Menor a středomořských pláží nabízí luxusní bydlení na pobřeží. Užijte si životní styl, který si v této živé oblasti zasloužíte. Rezervujte si prohlídku těchto výjimečných řadových domů na telefonním čísle +34 950 46 61 12 a zažijte na vlastní kůži ztělesnění luxusního bydlení.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  SAN PEDRO DEL PINATAR3  2  375.000 €
  SAN PEDRO DEL PINATAR3  2  329.000 €
  SAN PEDRO DEL PINATAR3  2  317.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?