Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  BAHIA DORADA  (MÁLAGA) 369.000 €

Ref. ESTPDS4BD 

NA PRODEJ 369.000 € - CHATA/CHALUPA
92 m2 zastavená plocha  2 ložnice2 Koupelny1 x
Grupo Platinum Estates představuje tento krásný luxusní městský dům v Bahia Dorada, Estepona, Malaga. Skládá se ze 2 ložnic a 2 koupelen, včetně 1 koupelny s vlastním sociálním zařízením. Nemovitost má zastavěnou plochu 91,68 m˛, terasu 9,75 m˛ a pozemek 179,81 m˛. K domu náleží společný bazén a soukromá zahrada, stejně jako společná garáž. Navštivte svůj budoucí domov! Kontaktujte nás na čísle +34 950 34 46 61 12.

Tato luxusní nemovitost je v bezvadném stavu a je klasifikována jako exkluzivní novostavba agentury. Je částečně zařízená a má plně vybavenou kuchyň. Dům má také krb, alarm, soukromou terasu a výhled na moře, krajinu a hory. 

Kromě toho má nemovitost bezpečnostní žaluzie, wifi připojení k internetu, krytou terasu, elektrické žaluzie a vestavěné skříně. Nabízí také výhled do zahrady a panoramatický výhled. Dům se nachází v blízkosti tenisového a paddle kurtu, dětského hřiště, pláže, golfového hřiště, obchodů, města, přístavu a škol. Nabízí také výhled na přístav a domácí zvířata jsou povolena. Dům má elektrické radiátory, dlážděné podlahy a optické připojení k internetu. Nenechte si ujít příležitost k jeho prohlídce a koupi, kontaktujte nás na čísle +34 950 34 46 46 61 12.

Tento luxusní dům v Bahia Dorada je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet v klidném a exkluzivním prostředí, obklopeni přírodními krásami a s přístupem k veškeré potřebné občanské vybavenosti. 

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE
-->