Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  FINESTRAT  (ALICANTE) 549.000 €

Ref. ALGZ4VP 

NA PRODEJ 549.000 € - CHATA/CHALUPA
164 m2 zastavená plocha  3 ložnice3 Koupelny1 x
Grupo Platinum Estates představuje 22 úchvatných samostatně stojících vil s fascinujícím výhledem na moře a hory, zasazených do exkluzivního prostředí. Tyto vily nabízejí jedinečný životní styl a nacházejí se v pěší vzdálenosti od uznávaného golfového klubu Puig Campana. Každá vila má 3 ložnice, 3 koupelny, soukromý bazén, solárium a suterén prosvětlený přirozeným světlem, což zajišťuje opulentní bydlení. Zavolejte nám nyní a domluvte si prohlídku s jedním z našich osobních konzultantů na čísle +34 9050 46 61 12.

Tyto úžasné vily jsou ztělesněním luxusního bydlení. Jakmile vstoupíte dovnitř, uvítá vás kouzlo prostornosti a elegance. Design interiérů vyzařuje sofistikovanost a harmonizuje moderní estetiku s komfortem. Otevřený půdorys plynule propojuje obývací, jídelní a kuchyňskou část a vytváří tak příjemný prostor pro zábavu nebo relaxaci. Velká okna vybízejí k tanci přirozeného světla v místnostech a zároveň nabízejí panoramatický výhled na okolní moře a hory. Ložnice jsou svatyněmi klidu, zdobí je vysoce kvalitní povrchové úpravy a vlastní koupelny, které poskytují atmosféru jako v útočišti. Volitelný suterén představuje univerzální prostor ideální pro domácí posilovnu, kinosál nebo další obytné prostory. Soukromý bazén a solárium lákají k volným chvílím pod středomořským sluncem a slibují jedinečný požitek a klid. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si u nás prohlídku na telefonním čísle +34 950 46 61 12.

Tato lokalita se nachází ve Finestratu v Alicante a je ztělesněním ideálu bydlení na úrovni. Za vašimi dveřmi se skrývá svět pohodlí a volného času. Blízkost golfového klubu Puig Campana zve vášnivé golfisty, aby se oddávali své vášni jen pár okamžiků od domova. Okouzlující městečko Finestrat mezitím nabízí pestrou škálu služeb, včetně butiků, vynikajících restaurací a kulturních pokladů, které čekají na objevení. Na dosah ruky je i kouzlo pobřeží s nedotčenými plážemi a azurovými vodami, které lákají k procházkám nebo vzrušujícím vodním aktivitám. Tato lokalita, v níž se dokonale snoubí přírodní krásy, moderní komfort a dostupnost rekreačních a lifestylových zařízení, je ztělesněním umění vytříbeného bydlení. Navštivte tuto nemovitost a další s Grupo Platinum Estates. Zavolejte nám na +34 950 46 61 12

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  FINESTRAT3  3  630.000 €
  FINESTRAT3  2  595.000 €
  FINESTRAT3  2  589.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?