Podrobnosti o nemovitosti 

APARTMÁN  TORROX BEACH CLUB  (MÁLAGA) 310.000 €

Ref. MLPD1103ICA 

NA PRODEJ 310.000 € - APARTMÁN
103 m2 zastavená plocha  s výtahem 2 ložnice2 Koupelny1 x
Představovali jste si někdy, že se probudíte s mořským vánkem a šuměním vln? Navštivte s námi tuto nemovitost v Calaceite, Malaga a splňte si tento sen. Tento zbrusu nový přízemní apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami a terasou je vše, co potřebujete, abyste si mohli užívat nádherný výhled a klid jen kousek od pobřeží Středozemního moře.

Tato zcela nová nemovitost má prostorný obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, 2 ložnice, 2 koupelny a obrovskou terasu s bezkonkurenčním výhledem. K dispozici má také garážové stání a skladovací místnost, které spolu se službami urbanizace činí z tohoto komplexu zázrak. Společný bazén a sportovní zařízení vytvářejí dokonalou rovnováhu, která vám nabídne vše, co si můžete přát. Rezervujte si svou návštěvu u nás na čísle +34 950 466 112.

Tento byt s celkovou zastavěnou plochou 103 m2 poskytuje dostatek prostoru pro vaše pohodlí. Poloha mezi Torroxem a Nerjou v Malaze vám nabízí možnost vychutnat si pobřeží, kulturu a krásy této oblasti jižního Španělska. Neváhejte a navštivte tento okouzlující byt a objevte dokonalý domov, kde si můžete užívat středomořského života, zavolejte na telefonní číslo +34 950 46 61 12.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  TORROX BEACH CLUB2  2  352.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?