Podrobnosti o nemovitosti 

DVOJDOMEK  VILLAMARTIN  (ALICANTE) 175.000 €

Ref. ALPD23OVM 

NA PRODEJ 175.000 € - DVOJDOMEK
172 m2 zastavená plocha  3 ložnice2 Koupelny
Váš nový domov ve Villamartinu na vás čeká! Tento krásně zařízený a vybavený mezonet se 3 ložnicemi a 2 koupelnami je díky své výhodné poloze ideální pro rodiny, které chtějí bydlet na klidném a prostorném místě, nebo pro všechny, kteří si chtějí užít golf a pláž.

Při vstupu do nemovitosti máme k dispozici velkou přední terasu s místem pro parkování auta uvnitř domu. Po vstupu dovnitř máme k dispozici 3 ložnice, 2 koupelny, prostorný obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a technickou místnost. Dále můžete využít galerii, terasu, balkon, zahradu a střešní solárium o rozloze 28 m2, které si můžete zařídit podle svého vkusu a vyjít nahoru a užívat si středomořského slunce s rodinou nebo přáteli. Dům má také společný bazén, kde můžete relaxovat a osvěžit se. Přijďte se podívat na svůj nový domov v Alicante, volejte +34 950 466 112.

Výhodná poloha tohoto mezonetu jej umisťuje do klidné oblasti, která vám umožní být pár minut od pláže (2500 m) a 500 metrů od golfového hřiště Villamartín Golf. Nenechte si ujít příležitost navštívit svůj příští domov ve Středomoří.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE