Podrobnosti o nemovitosti 

POZEMEK  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 120.000 €

Ref. SJPDPAR2.1 

NA PRODEJ 120.000 € - POZEMEK
421 m2 
Vaše budoucnost je nyní zde, pouhých 500 metrů od pobřeží. Grupo Platinum Estates představuje tento samostatný soukromý pozemek v centru San Juan de Los Terreros, S projektem, Připraveno pro výstavbu vašeho nového domova. Poslední z velkých pozemků v této obci, měli byste si koupit svůj nyní.  Podpoříme vás s kroky k výstavbě domu. Máme v rukou projekt a stavitele, kteří vám usnadní život. Sníte o soukromém domě u moře, Blízko centra města a pláže?  Nyní je tu pro vás, abyste ho mohli vlastnit. Postavte si Prostorný luxusní dům kvalitního, exkluzivního moderního a funkčního designu s maximálním využitím prostoru, uvnitř i venku, na všech úrovních. Kontaktujte nás nyní pro více informací a kompletní kalkulaci nákladů na tento pozemek a stavbu. 950466112.
Tato exkluzivní rezidenční oblast vyniká prostornými soukromými pozemky a možností výstavby vynikajících kvalit zaměřených na každý detail. Prostorná samostatně stojící vila na velmi rozlehlém samostatném pozemku, pociťte světlo a prostor, s možností kompletní podstavby. 
Tato exkluzivní akce se vyznačuje PROSTORNOSTÍ, použitím vysoce kvalitních materiálů a mimořádně velkými pozemky pro rekreační nebo celoroční bydlení. Zamilujte se na první pohled!  Postavte si samostatnou vilu z hvězd, uvidíte je na obloze a ucítíte ve svém srdci, na shledanou.  Zavolejte nyní, abyste získali více informací a domluvili si prohlídku 950466112 a rezervujte si tu svou již nyní s cenou 12 000 €.

Více informací o oblasti: V San Juan de Los Terreros je celoročně otevřeno zařízení pokrývající všechny vaše každodenní potřeby, školy, zdravotní středisko, bary, obchody, restaurace, bary na pláži chiringuitos, tělocvičny a mnoho dalšího.  Celá řada pláží, pláží oceněných modrou vlajkou, stejně jako zátok bezpečných pro celou rodinu a osoby se zdravotním postižením. Golfové hřiště Aguilón se nachází pouhé 3 km od centra města, zatímco Desert Springs, Marina de la Torre a Valle de Este Golf se nacházejí nedaleko.  Dobrá poloha v blízkosti všech dobrých silničních sítí a železniční sítě, která nabízí jízdu vlakem do jakékoli destinace, včetně Pulpi, Aguilas, Murcie a dalších měst s různorodými obchodními centry a nabídkou služeb spojených s mnohem většími městy, vzdálenými jen kousek cesty autem. Letiště, do 55 minut, rozhodnout mezi Corvera regionu Murcia, Almeria nebo hodinu a půl, Alicante.  V neposlední řadě se v tomto městě nachází největší Geoda v Evropě, krystaly pod zemí v jeskyni, která je nyní přístupná, největší v Evropě a jediná Geoda, kterou je možné navštívit.  San Juan de Los Terreros, Skutečný klenot oblasti, kterou si již celoročně užívá velmi mnohonárodnostní komunita věkově smíšených skupin, které zde žijí a pracují, nejen si hrají! Přesto stále velmi španělský, ráj, který si nesmíte nechat ujít!

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE

podobné vlastnosti

  SAN JUAN DE LOS TERREROS   120.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?

Envíanos