Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  CIUDAD QUESADA  (ALICANTE) 495.000 €

Ref. CQPD25IB 

NA PRODEJ 495.000 € - CHATA/CHALUPA
210 m2 zastavená plocha  5 ložnice4 Koupelny
Tato impozantní vila se třemi nezávislými podlažími a bazénem nabízí vysněný komfort a kvalitu života! Celkem 5 ložnic a 4 koupelny rozmístěné v prvních dvou patrech této vily nabízejí velkou rozmanitost prostor. Ideální pro rodiny nebo pro každého, kdo si chce užívat slunce a vybudovat si vlastní oázu.

Při vstupu do domu najdeme jako první zahradu, která obklopuje dům ze všech čtyř stran, a vlevo parkovací plochu pro auto v rámci pozemku. Po vstupu do domu se ocitneme ve vstupní hale v prvním patře, která nás zavede do prostorného obývacího pokoje a dále do kuchyně. V tomto patře dále najdeme dvě ložnice a dvě koupelny, další obývací pokoj, sprchový kout a saunu, aby se vám doma relaxovalo lépe než kdekoli jinde. Z obývacího pokoje se dveřmi dostaneme do zadní části domu, kde najdeme velkolepou zahradu a bazén o rozměrech 8 x 4 metry. Pokud vystoupáme do prvního patra, máme k dispozici 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň a obývací pokoj s krbem! Dále v tomto moderním paláci najdeme ve třetím patře solárium o rozloze 60 m2 s grilem. Tato vila na okraji Cuidad Quesada bezpochyby vybízí ke snění a užívání si v každém ročním období. Nenechte si ji ujít, rezervujte si návštěvu na telefonním čísle +34 950 46 61 12.

Poloha v Cuidad Quesada v Murcii vám nabízí možnost vychutnat si pobřeží, kulturu a krásy tohoto regionu jižního Španělska. Neváhejte a navštivte tento okouzlující byt a objevte dokonalý domov, kde si můžete užívat středomořský život, +34 950 46 61 12.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE