Podrobnosti o nemovitosti 

APARTMÁN  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 195.000 €

Ref. SJPDF591MDP 

NA PRODEJ 195.000 € - APARTMÁN
85 m2 zastavená plocha  s výtahem 2 ložnice1 Koupelny1 x
Grupo Platinum Estates představuje tuto fantastickou přízemní nemovitost se 2 ložnicemi, 1 koupelnou, velkou terasou a prostornou zahradou, protože byt je na rohu. Je ideální volbou pro rekreační nebo trvalé bydlení. Individuální provedení tohoto bytu jej skutečně odlišuje od ostatních. Nemovitost je zařízena v osobitém a moderním stylu. Moderní linie a světlé prostory, postavené podle nejvyšších standardů. Prostorný obývací pokoj vedoucí na velkou terasu s dostatkem místa pro stolování a opalování. Moderní kuchyň, prakticky nová s plně integrovanými spotřebiči, v návaznosti na kuchyň najdeme prádelnu. Byt se skládá ze dvou velkých ložnic s vestavěnými skříněmi. Velká koupelna rozdělená na tři části, takže máte soukromí koupelny a zároveň možnost využívat toaletu, k nemovitosti náleží také podzemní parkovací stání v ceně. Nachází se v rezidenční urbanizaci Mar de Pulpí Jarilla, na pláž je to jen kousek. Užívejte si slunce u bazénu na pláži, který je obklopen zelení s krásně upravenými zahradami. Ať už se chcete zchladit, nebo si chcete zasportovat, můžete se vyřádit v jednom z rezidenčních bazénů. Ti nejmenší budou moci popustit uzdu své fantazii v dětských koutcích s bezpečnostním okruhem vybavených houpačkami a bazénem určeným výhradně pro jejich hry. Mezitím si můžete odpočinout a zbavit se stresu v jedné ze dvou vyhřívaných vířivek v Mar de Pulpí Jarilla: budete odcházet odpočatí a s energií potřebnou k dalšímu prožívání vysněné dovolené.  Zavolejte nám na 950466112 a domluvte si návštěvu.
Celoročně otevřená oblast San Juan de Los Terreros s krásným pobřežím, bohatou historií a snadnou dostupností škol, zdravotnického střediska, restaurací a obchodů se nachází v provincii Almeria. Pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do teplejšího podnebí, má oblast Almerie více hodin slunečního svitu za rok než kdekoli jinde v Evropě a také jedny z nejvyšších průměrných ročních teplot. Díky dvěma letištím vzdáleným necelých 50 minut jízdy, regionálnímu letišti Corvera, letišti Murcia a letišti Almeria, a o něco vzdálenějším letištím Alicante, Malaga a Granada má Almeria ideální polohu pro cestování a návštěvníky.  Pokud tedy uvažujete o přestěhování do Almerie, máme pro vás základní informace o typech nabízených nemovitostí, nejlepších školách a nejoblíbenějších restauracích. 

Pláže oceněné modrou vlajkou i bezpečné zátoky pro celou rodinu a osoby se zdravotním postižením. Golfové hřiště Aguilon je vzdáleno pouhé 3 km od centra města a nedaleko se nachází také Desert Springs, Marina de la Torre a Valle de Este Golf.  Dobrá poloha v blízkosti všech dobrých silnic a železniční sítě. V neposlední řadě se v tomto městě nachází Geoda Pulpí, krystaly v podzemí jeskyně, největší v Evropě a jediná Geoda, kterou je možné navštívit.  San Juan de Los Terreros, opravdový klenot oblasti, si již po celý rok užívá velmi mnohonárodnostní komunita věkově smíšených skupin, které zde žijí a pracují. Zůstává však velmi španělským rájem, který byste si neměli nechat ujít.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE
-->