Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  LORCA  (MURCIA) 315.000 €

Ref. LCZTPDRMC9 

NA PRODEJ 315.000 € - CHATA/CHALUPA
241 m2 zastavená plocha  4 ložnice2 Koupelny1 x
Hledáte dům snů se soukromím, neuvěřitelnými výhledy a báječnými západy slunce v oblasti Murcia, nedaleko od báječných služeb? Toto může být domov, který hledáte.
Neuvěřitelných 241 m2 stavebního pozemku v prestižní lokalitě. Důrazně doporučujeme prohlídku, abyste plně ocenili její kvalitu a úžasnou polohu. Nemovitost plná světla a prostoru, v současné době má dům 4 ložnice a může být snadno 5, postavená na 2 podlažích. Ideální bydlení pro velkou rodinu nebo jen lidi, kteří milují přírodu.
V přízemí Vstupní hala, velký obývací pokoj obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, 2 dvoulůžkové pokoje a 1 koupelna, 3. ložnice je v současné době využívána jako sklad, .
Schodiště vede do prvního patra, Velké mezipatro, které čeká na to, aby se stalo ložnicí, hlavní ložnice s přístupem na střešní terasu, s vlastní koupelnou. Obrovský dům, zimní zahrada sluneční místnost, východně orientovaný bazén o velikosti 8 m x 4 m s římskými schody, dvougaráž, zděný gril s přilehlou prádelnou, pergola, umístěný na pozemku přes 20000 m2 (2 hektary).
Asfaltový přístup k domu, s výjimkou posledních 200 metrů, které jsou po polní cestě, vede k elektrické bráně, která se otevírá před dům a vede na štěrkovou plochu a do dvojgaráže. Přibližná plocha 2000 m2. kolem vily je oplocen. Horní polovinu tohoto obrovského pozemku zabírají vzrostlé borovice a ve spodní polovině se nachází dům, bazén a garáž. Zbytek půdy zabírají mandloně. Mandloně a pozemky jsou udržovány místním farmářem.
Nachází se na okraji hezké vesnice Zarzadilla De Totana, Lorca, Murcia, Španělsko. Pouhých 5 minut jízdy od objektu, různá občanská vybavenost (zdravotní středisko, lékárna, bary, supermarket, pekárna, trafika a Fuente - stálý zdroj přírodní pramenité vody z hor. Jen patnáct minut od historického univerzitního města Lorca Pláže Puerto de Mazarron a Aguilas jsou vzdálené 50 minut. Řada golfových hřišť v dojezdové vzdálenosti. Letiště Murcia a Alicante jsou vzdálena přibližně hodinu. Regionální hlavní město Murcia City je vzdáleno méně než hodinu.
Kontaktujte nás nyní a získejte úplný soubor informací o této báječné nemovitosti, kterou si nechcete nechat ujít, příležitost žít na nádherném místě ve snadném dosahu veškeré občanské vybavenosti a v jednom z nejživějších měst na pobřeží. Volejte 9504466112.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
230,3
47,8

podobné vlastnosti

  LORCA4  2  350.000 €
  LORCA4  3  280.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?

Envíanos