Podrobnosti o nemovitosti 

PENTHOUSE  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 165.000 €

Ref. SJPDF71AMDP 

NA PRODEJ 165.000 € - PENTHOUSE
58 m2 zastavená plocha  s výtahem 1 ložnice1 Koupelny1 x
Při vstupu do tohoto luxusního bytu na vás okamžitě dýchne pocit prostoru. Plně vybavená moderní kuchyň v americkém stylu, velmi užitečný technický prostor vedoucí z obývacího pokoje. Prostorný obývací pokoj s jídelnou, ze kterého se vychází na prostornou soukromou terasu s dostatkem místa na opalování a stolování. V ložnici jsou vestavěné skříně, TV a internetové připojení. V koupelně je sprchový kout. Schodiště z obývacího pokoje vede na soukromé střešní solárium, váš ráj, se sprchou a prostorem pro grilování. Odtud máte také krásný výhled na svěží zeleň, bazény, promenády, hory nebo moře, v závislosti na aktuální orientaci vámi vybraného objektu. V ceně je zahrnuta předinstalovaná klimatizace, podzemní nebo hlídané parkoviště. 

Urbanizace má 4 bazény, 2 bazény pro dospělé a 2 dětské, vířivky, dětská hřiště a je vzdálena jen kousek od pláže s posilovnou, nákupním centrem, bary restauracemi a samozřejmě nádhernými plážemi San Juan de Los Terreros.  Kupujte s jistotou, s PLATINUM AGENTY stavebníka: Grupo Platinum Estates za stejnou cenu jako stavebník, dvojnásobný servis. Specializace na mezinárodní finance a nemovitosti, tým profesionálů s vášní pro tuto profesi. Pro klienty děláme maximum a naším cílem je najít pro vás ideální nemovitost. S klienty budujeme důvěrnou komunikaci a nabízíme profesionalitu, znalosti a odhodlání vás podpořit. Vždy budeme mluvit vaším jazykem. Zavolejte na 950466112. 

Mar de Pulpi, ležící mezi Středozemním mořem a pohořím Sierra Aguilon, skrytý klenot. Nachází se v druhé linii u moře, kousek od centra města s veškerou občanskou vybaveností a kousek od oceňovaného golfového hřiště Mundo Aguilon a světoznámé Geody, největší přírodní geody v Evropě. Bezpečná urbanizace pro celou rodinu se snadným přístupem pro osoby se sníženou pohyblivostí. K dispozici jsou krásné společné prostory s množstvím stromů, hřišť, vodních prvků a chodníků. Oblast má krásné mikroklima, místo, kde slunce svítí téměř po celý rok, s dobrými teplotami, úžasnou krajinou, kontrastem hor se zelenými poli a písečnými plážemi. Celoročně otevřené letovisko San Juan de Los Terreros disponuje zařízením, které pokrývá všechny základní každodenní potřeby, včetně zdravotnického střediska a lékárny, barů na pláži, chiringuitos, nákupních zařízení, barů, restaurací, obchodů, supermarketů a posiloven. V krátké vzdálenosti se nachází větší města Pulpí a Águilas s různými obchodními centry a nabídkou služeb, které jsou spojeny s mnohem většími městy.  V místě jezdí vlaky, díky nimž je oblast dostupná pro všechny bez nutnosti používat auto.

Situacní mapa (aprox) Podívejte se na mapu

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
37
7

podobné vlastnosti

  SAN JUAN DE LOS TERREROS1  1  155.000 €
  SAN JUAN DE LOS TERREROS1  1  145.000 €

Nenašli jste, co jste hledali, kontaktujte nás kliknutím zde?