Podrobnosti o nemovitosti 

DVOJDOMEK  ALCAZARES LOS  (MURCIA) 320.000 €

Ref. LAPD2E 

NA PRODEJ 320.000 € - DVOJDOMEK
133 m2 zastavená plocha  3 ložnice3 Koupelny1 x
Nachází se v Los Alcázares (Murcia), jen 800 m od pláže, obklopen všemi službami, parky, sportovními zařízeními a několika golfovými hřišti.  Luxusní výstavba pouhých 4 řadových domů se 3 ložnicemi, soukromými bazény, terasami s letní kuchyní, krytou garáží a velkým soláriem, které vám umožní užívat si všechny hodiny slunečního svitu, každý den v roce.
Dvouúrovňové domy v moderním stylu s otevřeným konceptem, zahrnující plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s jídelnou, 3 ložnice a 3 vybavené koupelny. 

Nemovitost bude splňovat nejvyšší standardy a bude vybavena:
-Soukromý bazén s LED osvětlením a sprchou.
-Kuchyň je kompletně zařízená a vybavená troubou a mikrovlnnou troubou ve sloupci, integrovanou lednicí a myčkou nádobí, sklokeramickou varnou deskou a digestoří.
-Osvětlení: Osvětlení: LED uvnitř objektu (jídelna, kuchyň, chodby a koupelny) a ve venkovních prostorách.
-Skříně se zásuvkami, policemi a věšáky na oblečení.
-Kompletně vybavené koupelny s designovou toaletní skříňkou, toaletou, zrcadlem a dešťovým sprchovým sloupem se sprchovými zástěnami.
-Předinstalovaná klimatizace.
-Terasa s letní kuchyní.
-Krytá garáž na pozemku.

Místo, kde si můžete užívat klidu, 7 km pobřeží a promenády, klidné a vynikající vody, slunce a večírků. pláže Mar Menor se vyznačují malými vlnami a tím, že jsou ideální enklávou pro milovníky námořních sportů. A to vše, aniž byste se vzdali všech služeb a výhod bydlení v městské oblasti. 34 km na letiště Murcia, 1 hodina jízdy na letiště Alicante.

Zavolejte nyní společnosti Grupo Platinum Estates a rezervujte si nemovitost jen za 6000 € a začněte si vytvářet svůj osobní domov. Váš osobní realitní poradce na vás čeká 950466112.

Situacní mapa

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE