Podrobnosti o nemovitosti 

PENTHOUSE  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 189.000 €

Ref. SJPDF4207MDP 

NA PRODEJ 189.000 € - PENTHOUSE
89 m2 zastavená plocha  s výtahem 2 ložnice2 Koupelny1 x
Grupo Platinum představuje tento luxusní penthouse se 2 ložnicemi, který se nachází v pěší vzdálenosti od pláže. Byt je moderní a velmi dobře udržovaný, má plně vybavenou otevřenou kuchyň se všemi standardními spotřebiči, sklokeramickou varnou deskou, troubou, lednicí s mrazákem, myčkou a mikrovlnnou troubou, samostatnou prádelnu s regály a spoustu dalších úložných prostor. V obývacím pokoji je jídelní kout a posezení, z něhož je díky posuvným dveřím přístup na terasu. Když vyjdeme nahoru, dostaneme se do solária s fantastickým výhledem na moře. V bytě jsou také 2 ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice má manželskou postel a vestavěnou skříň a vlastní koupelnu. Druhá ložnice má 2 samostatné postele a vestavěnou skříň. Dále je k dispozici soukromé podzemní parkovací stání a úložný prostor.

Byt se nachází ve 4. etapě, která je vybudována kolem dvou rekreačních oblastí, z nichž každá má bazény, dětské bazény, místa na opalování a vířivky, dále dětská hřiště, biomechanická zařízení a hřiště. Komplexem protéká malá řeka s mosty a cestičkami. Celý komplex vyzařuje pocit klidu, luxusu a dovolené.  V komplexu žijí lidé mnoha národností. Lokalita je ideální pro bydlení v luxusním prostředí s mnoha možnostmi trávení volného času a sportovního vyžití a je v pěší vzdálenosti od pláže. 

Komplex se nachází v San Juan de los Terreros, hraničí se sousední obcí Pozo del Esparto a má obchodní centrum se supermarketem, restauracemi, bary, sportovním centrem a občerstvením s sebou. 

Více o oblasti: Celoročně otevřená oblast San Juan de Los Terreros má krásné pobřeží, bohatou historii a snadnou dostupnost škol, zdravotnického střediska, restaurací a obchodů, oblast se nachází v provincii Almeria. Pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do teplejšího podnebí, má oblast Almerie více hodin slunečního svitu za rok než kdekoli jinde v Evropě a také jedny z nejvyšších průměrných ročních teplot. Díky dvěma letištím vzdáleným necelých 50 minut jízdy, regionálnímu letišti Corvera, letišti Murcia a letišti Almeria, a o něco vzdálenějším letištím Alicante, Malaga a Granada má Almeria ideální polohu pro cestování a návštěvníky.  Pokud tedy uvažujete o přestěhování do Almerie, máme pro vás základní informace o typech nabízených nemovitostí, nejlepších školách a nejoblíbenějších restauracích. Tým Grupo Platinum Estates vám pomůže na každém kroku. Zavolejte nám na číslo 950466112. 

Pláže oceněné modrou vlajkou i bezpečné zátoky pro celou rodinu a osoby se zdravotním postižením. Golfové hřiště Aguilon je vzdáleno pouhé 3 km od centra města a nedaleko se nachází i Desert Springs, Marina de la Torre a Valle de Este Golf.  Dobrá poloha v blízkosti všech dobrých silnic a železniční sítě. 

Situacní mapa

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE